Kampania wyborcza w Hrubieszowie rozpoczęta. W poniedziałek 8 września 2014 roku w miejskim parku swoją kandydaturę na burmistrza miasta zgłosił poseł Marek Poznański. Uczynił to w towarzystwie przewodniczącego Twojego Ruchu Janusza Palikota.
„Nowoczesny Hrubieszów” to hasło kampanii posła Marka Poznańskiego. Atutem Hrubieszowa jest jego położenie i trzeba to wykorzystać – podkreślał Marek Poznański. Trzeba pozyskać inwestorów, którzy będą rozwijać handel ze Wschodem i tworzyć nowe miejsca pracy, a to poprawi byt mieszkańców miasta. Zdaniem posła, Hrubieszów nie wykorzystuje też potencjału turystycznego, a ma się czym pochwalić.
Janusz Palikot podkreślał, że Hrubieszów potrzebuje młodego burmistrza. – Dajmy szansę nowym ludziom, młodym, wykształconym, odważnym – powiedział poseł Palikot. Zwrócił również uwagę na to, że konieczne jest stworzenie marki miasta Hrubieszowa, dzięki czemu byłoby rozpoznawalne nie tylko w kraju. To zadanie dla ludzi młodych, energicznych i pomysłowych a na takich stawia „Twój Ruch” – zapewniał poseł Palikot. Konferencją w Hrubieszowie partia rozpoczęła samorządową kampanię wyborczą.

Wpisy komentuj na Facebooku.